Makaleler » Duyuru » Müşteri Memnuniyeti İlk Hedef

Müşteri Memnuniyeti İlk Hedef

Müşteri Memnuniyeti İlk Hedef

 

Honda otomobil alanında oldukça kaliteli firmalardan birisidir. Sektörde uzun yıllardır varlığını koruyan ve başarılı olan Honda son dönemlerde motosiklet üretimine de başlamıştır. Yarış motorları arasında önemli bir yere sahip olan Honda markası Türkiye genelinde yetkili servis hizmeti de vermektedir ancak Honda'dan servis hizmeti alan kişiler belli alanda yeterli hizmeti de göremeyebilmektedir. Bu noktada da motosiklet müşterileri farklı firmalara yönelip gereken teminleri bu firmalardan sağlamaktadır. Ne yazık ki Türkiye'de de çok kaliteli hizmet verebilen firmaların sayısı oldukça azdır. Kaliteli uzun ömürlü ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen nadir firmalardan biri Bizim Motor'dur. Bizim Motor motosiklet yedek parça temini konusunda destek veren ve her türlü markanın da servisliği üstlenen önemli firmalardan biridir. Müşterilerine sunmuş olduğu en önemli avantajı ise internet üzerinden satış gerçekleştirmesi ve bu yolla da müşterilerine ürünleri kısa sürede teslim etmesidir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve kalitesinden ödün vermeyen Bizim Motor, uzun yıllardır sektörde varlığı ile bilinmektedir. Başarılı olan ve kısa vadede başarısını kanıtlayan Bizim Motor ürünlerini itina ile kargolamakta ve müşterilerine kısa vadede göndermektedir. Bir diğer önemli faktör ise buji, kask ya da akü gibi temin edilemeyen malzemeleri de müşterileri için kısa vadede temin etmesi ve ulaştırmasıdır. Müşteriler stokta bulamadıkları ürünler için müşteri hizmetleri yetkilileri ile iletişime geçerek talepte bulunabilmektedir. Motosiklet yedek parça temini konusunda müşteri hizmetleri yetkililerine çok kısa vadede müşterilere geri dönmekte ve taleplerini dikkate alarak gerekli tahminleri sağlamaktadır.

 

Farkımız Nasıl Ortaya Çıkıyor?

 

Bizim motor'dan alışveriş yapmak isteyen kişiler gönül rahatlığıyla alışverişlerini gerçekleştirebilmekte ve hesap bilgilerini de yine akıllarında herhangi bir kuşku olmadan paylaşa bilmektedir. Çünkü Bizim Motor online satış sitesi güvenilir hizmet veren ve kaliteli bir satış sitesidir. Motosiklet yedek parça temini yanı sıra çok daha farklı ürünler ile de farkını ortaya koyan Bizim Motor, kısa vadede başarısını Türkiye geneline kanıtlamış ve bilinirliğini de aynı oranda artırmıştır. Bizim Motor, temin edilemeyen tüm ürünler için müşterilerine tam destek sunmaktadır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4