Makaleler » Motosiklet Hakkında » Motosiklet Akü Çeşitleri

Motosiklet Akü Çeşitleri

Motosikletinizin elektrik aksamının önemi oldukça fazladır bu yüzden seçeceğiniz aküye iyi karar vermeniz gerekmektedir.

Motosikletler için üretilen akülerde sulu ve susuz modeller bulunmaktadır.

Buna karar verirken motosiklet ustanıza danışarak doğru bir karar vermeniz gerekiyor.

Genellikle motosiklet akü’lerinde sulu modeli kullanılmaktadır.

Bu konuda BizimMotor ailesi olarak sizlere uygun fiyata kaliteli hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Hedefimizde olan uygun fiyatta kaliteli ürün anlayışımızdan dolayı kaliteli markaları web sitemizde bulmanız oldukça kolaydır.

Bu konuda tercih sorunu yaşıyorsanız eğer müşteri temsilcimizden destek alabilirsiniz.

Hızlı destek için müşteri numaramız olan 0850 840 18 33 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

 

Motosikletlerde tercih edeceğiniz akü sizi yarı yolda bırakmaması için bakımını yaptırmanız ve kontrollerinizi yaptırmanızda fayda vardır.

Bizim Motor’dan alacağınız tüm aküler garanti kapsamındadır. Tercih edeceğiniz akü için motosikletinizin kaç v lik ihtiyacı olduğunu bilmeniz oldukça önemlidir.

Türkiye’de satışta olan tüm motosikletler için uyumlu olan akü modellerimizi stoklarımızda her zaman mevcuttur. Dik akü Türkiye’de zor bulunurken Bizim Motor ailesi olarak sizler için stoklarımızda dik akü’de bulundurmaktayız.

Motosikletlerde aküden kaynaklanan elektrik sorunları oldukça fazla olduğu için yola çıkmadan önce akünüzü mutlaka kontrol etmenizde fayda vardır.

Uzun süre su altında kalan motosikletlerinizin akü bölümünü iyi bir şekilde kurutmadan yola çıkmanız sonucundan motosikletinizin elektrik bölümünde zarar görmesi mümkündür. Bu yüzden akünüze dikkat etmenizde her zaman fayda vardır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4