ATV Parçaları


 • ATV taşıtlar zorlu arazi koşulları için özel olarak tasarlanmıştır. Engebeli yol şartlarında ulaşım kolaylığı sağlaması için üretilmiştir. Özellikle doğa gezilerini keyifli bir hale getiren bu araçlar zengin özellikleri ve tasarımıyla meraklılarının ilgisini çekmeyi başarıyor. ATV araç konusunda en fazla tercih edilen markalardan biride hiç şüphesiz ki Mondial olmaktadır. Müşteri beklentilerini ön plana alan marka kaliteli araç modelleriyle ön plana çıkmayı başarıyor. En fazla tercih edilen Mondial ATV modelleri arasında ise şu seçenekler yer almaktadır.

   

  Mondial Terra Lander 200

  Zorlu yol şartlarına kolay adapte olmanızı sağlayacak Mondial Terra Lander, zengin özelliği ve başarılı tasarımıyla meraklısının ilgisini çekiyor. Tek silindirli dört hava soğutmalı bir motora sahip olan modelde silindir hacmi 176 cc’dir. Maksimum torku 13.80 nm olurken, maksimum güç ise 9.80 kw/ 8000 olmaktadır. Yakıt sistemi karbüratörlü olan bu modelin toplam yakıt kapasitesi ise 11 litredir. Modelin ağırlığı 218 kilo olup, yüksekliği 1900 mm, genişliği ise 1500 mm’dir. Mondial’in bu ATV modelinin toplam yük taşıma kapasitesi ise 155 kg olarak belirlenmiştir.

   

  Mondial Terralander 500

  Mondial ATV modelleri arasında ön plana çıkan seçeneklerden biri olan bu model zorlu arazi şartlarında keyifli bir yol deneyimi vaat ediyor. Tek silindir dört zamanlı bir motora sahip olan ATV modelinin silindir hacmi 493 cc’dir. Maksimum tork 28 nm, maksimum güç ise 14 kw/6250’dir. 340 kiloluk bir ağırlığa sahip olan bu modelin toplam yük taşıma kapasitesi ise 210 kilodur. Yakıt kapasitesi 17 litredir. Özellikle deneyimli sürücüler için ideal olacak bu model en ağır yol şartlarından bile üstesinden gelmenize imkan sağlayacaktır.

   

  Mondial BS150

  Popüler Mondial ATV modellerinden biri olan Mondial BS 150, yol boyunca aradığınız her türlü detayı bünyesinde bulunduruyor. 150 cc’lik bir silindir hacmine sahip olan modelin maksimum torku 8.7  olup, maksimum gücü ise 5.8 kw 7500 olmaktadır. Modelin toplam yakıt kapasitesi 6 litre olup, toplam güç taşıma kapasitesi ise 151 kilodur. Disk/kampana fren sistemi bulunan modelde yakıt sistemi ise karbüratörlüdür. Modelin boyutları ise 1680X990X1080 şeklindedir.

   

  Mondial Terra Lander 625

  Mondial Terra Lander 625 modelinin silindir hacmi 594 cc olup, maksimum torku 28.5 nm’dir. Otomatik şanzımana sahip olan modelde motor tek silindirli olup dört zamanlıdır. Disk fren tipindeki ATV modeli elden ve manuel marşlı olarak çalıştırılabilir. Toplam yakıt kapasitesi 17 litredir. Ağırlığı 340 kilo olup, toplam yük taşıma kapasitesi ise 210 kilo olarak belirlenmiştir. Deneyimli sürücüler için önerilen bu model her türlü yol şartına uyum sağlamaya imkan sağlayan özel bir seçenektir. Her türlü hava şartında tercih edebileceğiniz araç seçeneği yolun keyfini daha fazla almanıza imkan sağlar.

   

  Mondial ATV Yedek Parçaları

  ATV modellerinde zamanla yedek parça ihtiyacı ortaya çıkabilir. Yedek parça teminini kolay hale getiren Bizimmotor.com aradığınız yedek parçaya hızlı bir şekilde ulaşmanıza imkan sağlayacaktır. Orijinal Mondial ATV yedek parçaları sunan adres istediğiniz ürünün kapınıza kadar ulaşmasına neden olur. Bunun için tek yapılması gereken şey ise sisteme üye olarak ilk siparişi oluşturmaktır. Ülkenin hangi konumunda yaşadığınızın herhangi bir önemi olmadan Bizimmotor.com talep ettiğiniz parçayı ev adresinize kadar teslim eder. Bu sayede sürecin zorluğunu ortadan kaldıran bu adres yedek parça temininde zaman kaybı yaşamanıza engel olacaktır. Hızlı ve kolay yedek parça temini için Bizimmotor.com adresinin ziyaret edilmesi yeterli olacaktır.

yukarı

Yoğunluk Sebebi ile Mesai Saatleri içerisinde Whatssap'dan Yazarak İletişim Kurabilirsiniz.

Alışveriş Sepetim