Yamaha Yedek Parçaları » BWS 125 Parçaları


 • Yamaha BW'S 125 Yedek Parçaları

  Merkezi İtalya'nın Bologna şehrinde olan Yamaha; İtalyan motosiklet tasarımcısı ve üreticisi olan bir firmadır. Motosikletler, el yapımı üretilmektedir. Yamaha BW'S 125 motosiklet; scooter kategorisinde bulunmaktadır. 125 cc silindir hacmine sahiptir. 8.9 beygir gücüne sahip olmakla beraber 115 kg ağırlık, 9.6nm azami tork özelliklerine sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Otomatik vites tipini barındırmaktadır. Enjeksiyonlu yakıt besleme özelliğiyle bilinmektedir. Elektrikle çalıştırılmaktadır. Altı litre yakıt kapasitesine sahiptir.

  Yamaha BW'S 125 motosiklet; 715mm genişlik ve 1110mm uzunluk ölçülerine sahip olmasıyla bilinmektedir. Motosikletin fren özelliklerinden bahsetmek gerekirse, kampana arka fren ve disk ön fren özellikleri yer almaktadır. Teleskopik ön süspansiyon özelliklerine ve tek amortisör arka süspansiyon özelliklerine sahiptir.

  Yamaha BW'S 125 Yedek Parça Satış Desteği

  Bizimmotor.com sayesinde Yamaha BW'S 125 yedek parçalarını satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Sitemizde bulabileceğiniz yedek parça ürünleri arasında Yamaha BW'S 125 şarj konjektörü, Yamaha BW'S 125 kayış bando, Yamaha BW'S 125 hava filtresi, Yamaha BW'S 125 kilometre teli, Yamaha BW'S 125 marş debriyajı, Yamaha BW'S 125 kayış, Yamaha BW'S 125 tahrik seti altılı, Yamaha BW'S 125 piston sekman silindir komple ve Yamaha BW'S 125 ön fren balatası bulunmaktadır. Tüm bu ürünleri en uygun ekonomik koşullarla hatta indirimlerle satın almak istiyorsanız tercihiniz Bizimmotor.com olmalıdır.

  Bizimmotor.com'dan Yamaha BW'S 125 yedek parça satın almak istiyorsanız her şeyden önce siteye girerek Yamaha BW'S 125 yedek parçaları kategorisine tıklamalısınız. Açılan sayfada bu ürüne dair tüm yedek parçalar görüntülenecektir. Aradığınız ürünün üzerine tıklayarak ürün hakkında teknik bilgilere ek olarak fiyat bilgisi de alabilirsiniz. Alışveriş yapmak için sitemize üye olmalısınız. Sitemizde oldukça çeşitli ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Kendinize uygun ödeme yöntemini tercih etmenize ek olarak taksitli olarak alışveriş yapma imkanınız vardır.

   

  Yamaha BW'S 125 Yedek Parça Ürünlerini Sitemizde Bulabilirsiniz!

  Günümüzde bilhassa büyük şehirlerde trafikten kaçmak isteyenlerin alternatif ulaşım seçeneği motosikletler olmaktadır. Motosiklet kullanımı oldukça yaygındır. Bu noktada, sizi yarı yolda bırakmayacağı ve tam performans vereceği için Yamaha BW'S 125 modelini tercih etmelisiniz. Ancak, motosiklet aldıktan sonraki süreçte de motosikletinizden verim almak istiyorsanız yedek parça değişimini devamlı olarak yapmalısınız. Bu noktada, Bizimmotor.com gibi kaliteli ve uygun fiyatlı motosiklet yedek parça tedarikçi firmalarıyla çalışmalısınız.

  Motosiklet yedek parçaları; gerçekten de bir motosiklet için hayati önem taşımaktadır. Motor, egzoz, tekerlek, şasi, elektronik destek parçaları, süspansiyon sistemi ve konfor donanımları; motosiklet yedek parça ürünleri arasında bulunmaktadır. Söz konusu yedek parçalar; motorun markasına, modeline, türüne, sınıfına, motor hacmine, kullanım tarzına ve tasarımına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bunun yanı sıra, motorun türüne ve kullanıldığı alana göre motor yedek parçalarının optimize edilmesi, bir başka deyişle kişiselleştirilmesi söz konusudur.

  Motosiklet yedek parçası tedarik edeceğiniz zamanlarda yan sanayi ürünler yerine orjinal ürünler almaya gayret etmelisiniz. Orjinal olmayan ürünler kullandığınız takdirde her şeyden önce motosikletinizin kullanım ömrünü azaltırsınız. Buna ek olarak, motosikletin performansı düşecektir. Bu bağlamda, orjinal ve uygun fiyatlı yedek parça için tercihiniz her zaman Bizimmotor.com olmalıdır.

   

  Tekerlek, fren sistemi ve süspansiyon donanımlarının bakımlarının aksatılmaması gerekmektedir. Bilhassa Yamaha BW'S 125 gibi modellerde bu elemanların gerektiği yerde yeni ürünlerle değiştirilmesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bizimmotor.com'da aradığınız Yamaha BW'S 125 yedek parçalarının hepsine ulaşabilirsiniz. Yedek parça değişimini kendiniz yapabileceğiniz gibi yetkili bir servisten de bu konuda yardım alabilirsiniz.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4