Yamaha Yedek Parçaları » X MAX 250 PARÇALARI


 • Yamaha X-Max 250 Yedek Parçaları

  Motosiklet konusunda doğru bir seçim yapmanıza neden olacak Yamaha X-Max 250 iddialı özellikleriyle beğenilen modellerden biridir. Küçük boyutlara sahip olan bu motosiklet, özellikle motosiklet kullanmaya yeni başlayanlar için oldukça uygun olacaktır. Yol boyunca aranılan her türlü duruma doğrudan ulaşmanıza neden olacak model zengin sayıdaki özelliğiyle kendi kategorisinde en iyilerden biri olarak gösteriliyor.

  249 cc silindir hacmine sahip olan bu modelin 20.1 beygir gücü bulunur. Azami torku 21.0 nm olan bu modelin elektrikli bir çalışma sistemi bulunur. Vites tipi otomatik olan bu motosiklet modelinin yakıt besleme türü ise enjeksiyonlu olmaktadır. Yakıt konusunda da oldukça cimri olan bu motosiklet bütçe dostu bir performansın ortaya çıkmasına neden olur. Özellikle bu konuda düşünceli olan kişilerin doğrudan incelemesi gereken modellerden biridir. Yakıtta tasarruf etmek isteyenlere sıklıkla önerilen motosiklet çeşitlerinden biri olarak bilinir. 13.2 litrelik bir yakıt kapasitesi bulunan model 169 kg ağırlığa sahiptir. Aynı zamanda yükseklik ve genişlik olarak trafikte rahat etmeye neden olacak ideal bir yapıya sahiptir. Özellikle trafikte daha rahat bir şekilde motoru kontrol etmek isteyen kişilerin yönelmesi gereken özel bir seçenektir. Ayrıca park sırasında da sürücünün zorlanmasının önüne geçecektir. İlgili modelin sahip olduğu iddialı özellikler yalnızca bununla sınırlıdır. Yol boyunca sürücü tarafından sıklıkla kullanılacak olan işlevsel özellikleri de bünyesinde bulundurur. Bu konuda da sürücülerin bir hayli memnun kaldığı motosiklet modellerinden biri haline gelmiş durumdadır. LED stop lambası, sele altı bagaj özelliği, hız ve yakıt göstergesi vs. gibi özellikler üzerinden zenginleştirilmiş olan bir seçenektir. Tasarım açısından da bir hayli fazla beğenilen bu model, iddialı bir seçim yapmak isteyenler için idealdir.

  Yamaha X-Max 250 Yedek Parçaları

  Motosiklet modellerinin zamanla yedek parça ihtiyacı oluşabilmektedir. Yedek parça temini yaparak motosikletlerden alınan verimin arttırılması sağlanabilir. Yedek parçalar aynı zamanda mevsimsel şartlara uyum sağlanmasına neden olurken, görsel açıdan motosikletin iyileştirilmesine ve sürüş deneyiminin artmasına imkan sağlayacaktır. Bu nedenlerden dolayı yedek parçaların seçiminin özenli bir şekilde yapılması gerekir. Sitemiz Yamaha X-Max 250 yedek parçaları bulabileceğiniz bir adres olurken, çok daha kısa yoldan ihtiyaç duyduğunuz ürünlere ulaşmanıza olanak sağlar. Eski zamanlarda yedek parçalara erişmek zorlu görüntüler ortaya çıkarırken, şimdilerde internetin varlığı sayesinde bu konuda da beğenilen sonuçlar alınmaya başlanmıştır. Bizimmotor.com üzerinden ilgili motosiklet modeli için yedek parça siparişi verebilir, çok daha hızlı bir süreç içinde yedek parçaların adresinize kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı yedek parça desteği sunan sitemiz eski zamanlarda yedek parça temini sırasında ortaya çıkan tüm mağduriyetin sona ermesine neden olacak özel bir isimdir. Bundan sonraki süreç içinde sitemizin varlığı sayesinde yedek parçalara çok daha kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle yedek parça arama konusundaki zorluklar can sıkıcı olmaya başladıysa ve piyasanın el yakan fiyatlarından uzaklaşmayı hedefliyorsanız sitemiz doğru bir adres olacaktır.

  Sitemizde ilgili motosiklet modelinin yedek parçalarına ilişkin zengin sayıda ürünler karşılaşabilirsiniz. Aradığınız ürüne doğrudan ulaşmanızı sağlayan sitemizde ilgili modelin bulabileceğiniz yedek parçaları arasında manifolt, piston sekman silindir, varyatör filtresi, conta takımı, hava filtresi, marş motoru gibi aklınıza gelebilecek her türden yedek parça bulunur. Aynı gün ücretsiz kargo fırsatı sunan sitemiz alışverişi çok daha hızlı bir süreç içinde sonlandırmanıza neden olacaktır. Üstelik koşulsuz iade, müşteri destek hizmeti sistemi sayesinde de konu hakkında beğeneceğiniz sonuçlar almanıza yol açacaktır.

   

  Yamaha X-Max 250 Yedek Parçalarını Sitemizde Bulabilirsiniz!

  Motosikletler en fazla tercih edilen ulaşım yollarından biri olarak biliniyor. Oldukça hızlı bir ulaşım tipi olması, ulaşımdaki masrafı azaltması gibi etkenler bu modellere olan yönelimin artmasına neden oluyor. Motosikletlerin diğer bir avantaj sağladığı konu ise yedek parça konusunda olmaktadır. Zira motosikletlerin yedek parçaları diğer ulaşım tipleri baz alındığında çok daha uygun fiyatlıdır. Sitemiz yardımıyla yedek parça alışverişini çok daha uygun bir hale getirebilirsiniz. Orijinal ürünlere çok daha uygun fiyatlar üzerinden ulaşmanıza neden olacak sitemiz alışveriş sürecinden memnun ayrılmanıza imkan sağlayacaktır.

   

  Yamaha X-Max 250 yedek parça teminini çok daha kolay bir hale getirmek için Bizimmotor.com doğru bir adres olacaktır. Yedek parça seçimi yaptıktan sonra, motosikletten aldığınız verimi kısa süre içinde arttırmayı başarabilirsiniz. Aynı zamanda mevsimsel şartlara çok daha basit bir şekilde uyum sağlamak açısından da yedek parçalara ağırlık vermeniz doğru bir seçim olacaktır. Görsel olarak motosiklet modelinin yedek parça kullanımından sonra çok daha iyi bir hale çekileceğini belirtmek doğru olur. Spor motosiklet modellerinden birine yönelmek isteyenlerin mutlaka incelemesi gereken ilgili model, yedek parçaların temininden sonra severek uzun bir zaman boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bir seçenek olacaktır.

   

  Ancak yedek parça teminine gereken özen gösterilmediği takdirde motosikletten alınan verimin düşmesi sürpriz olmaz. Aynı zamanda mevsimsel durumlardan kaynaklı olarak karşınıza pek çok aksiliğin çıkması da kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle yedek parça kullanımına özen göstererek düzenli bir şekilde yedek parça değişimine ağırlık vermeniz gerekir. Bu sayede motosiklet performansını en iyi hale getirebilir ve sürüş deneyimini en kaliteli hale hızlı bir şekilde getirebilirsiniz.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4