Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu

  Mondial Yedek Parçaları » RX1İ Evo 125 Parçaları


 • Mondial RX1İ EVO 125 Yedek Parçaları

   

  Motosiklet dünyasının en popüler firmalarının başında gelen Mondial sayesinde hayalinizdeki gibi bir motosiklete sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Güçlü motor desteği, hesaplı yakıt tüketimi, estetik dizaynı ve benzerlerine kıyasla uygun fiyatlarıyla Mondial; motosiklet dünyasının parlayan yıldızıdır. RX1İ EVO 125; bahsettiğimiz modeller arasında yer almaktadır. 125cc hava soğutmalı, dört valf enfeksiyonlu motor yapısına sahip olmasıyla oldukça güçlü olduğunu ispat etmektedir. Gösterge panelinin üzerinde digital hız göstergesi, sağ ve sol sinyal ikaz lambaları, digital saat ve uzun far göstergesi bulunmaktadır.

   

  RX1İ EVO 125; Euro 4 standartlarına uygun egzoz yapısı ve oldukça dekoratif egzoz kapağı sayesinde sürücülerin ve diğer yolcuların egzozdan etkilenmesinin önüne geçmektedir. Konforlu ve ergonomik sürüşlerin varlığı adına tasarlanmış selenin bu modelin olmazsa olmaz özellikleri arasında olduğuna değinmek gerekir. Gövde krenajı ile uyum sağlayan, aydınlatma kapasitesi oldukça güçlü olan ön farlar sayesinde rahat bir yolculuk yapmak mümkündür. Buna ek olarak, bu modelin aydınlatma ve ikaz lambaları sayesinde trafikte çok daha fark edilen bir sürücü olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Kombine fren sistemine sahip olan RX1İ EVO 125 sayesinde frenlemelerde güvenli bir şekilde durabilirsiniz. Arka port çantalar; diğer modellere kıyasla çok daha büyük hacme sahiptir. Bu sayede, yanınıza almak istediğiniz eşyaları rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

   

  RX1İ EVO 125; benzerlerine kıyasla yüksek hacimli bir yakıt deposuna sahiptir. 14,5 lt'lik yakıt hacmi sayesinde yol boyunca yakıt ihtiyacı hissetmeden uzun süre seyahat edebilirsiniz. Buna ek olarak, bu modelde koruma demiri yer almaktadır. Koruma demiri sayesinde yaşanması muhtemel ani düşmelerde ve kazalarda yolcuların ve motosikletin krenajının korunması sağlanmaktadır. Bu modelde yer alan siperliğin yolculuk sırasında sürücünün rüzgardan daha iyi korunması adına tasarlandığını ifade etmek gerekir. Sağlıklı bir sürüş keyfi yaşamak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi olan RX1İ EVO 125'in ön amortisörlerinin yol tutuş özelliği bulunmaktadır. Buna ek olarak, yüksek performansıyla beraber kullanıcıların rahatı ve konforu %100 olarak sağlanmaktadır.

  Mondial RX1İ EVO 125 Yedek Parça Desteği

  Her motosiklet modelinin olduğu gibi Mondial RX1İ EVO 125'inde birtakım yedek parça ihtiyaçları bulunmaktadır. Yedek parça ihtiyacını karşılamak adına yıllardan bu yana motosiklet yedek parça tedarikçi firması olarak hizmet veren Bizimmotor firmamızı tercih etmelisiniz. Bizimmotor.com adresi üzerinde hizmet veren firmamız, hızlı teslimat avantajına ek olarak kolay iade imkanı ve indirimli satın alma seçenekleriyle ön plana çıkmaktadır.

   

  Bizimmotor.com'da bulabileceğiniz Mondial RX1İ EVO 125 yedek parça ürünleri arasında arka fren disk balatası, benzin musluğu, zincir temizleme bakım fırçası, ön dişli 14t orjinal, ön dişli 15t performans, orjinal statör gibi ürünler yer almaktadır. Ürünlerin üzerine tıklayarak haklarında bilgi alabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü sepete ekleyerek sitemizden kısa sürede alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş destek ve sipariş takip sayfalarımızdan da ürününüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

   

  Mondial RX1İ EVO 125 Yedek Parçalarını Sitemizde Bulabilirsiniz!

  Euro 4 normlarına uygun olmasıyla beğeni toplayan Mondial RX1İ EVO 125; her türlü arazi şartlarına uyum sağlamasıyla tercih sebebi olmaktadır. Bu modeli A1 sınıfı ehliyet ile kullanabilirsiniz. 125cc motor hacminin hem arazide hem de asfaltta sorun yaşamadan yolculuk yapmanızı sağlayacak etmenlerin başında geldiğini unutmamalısınız. Yolculuk sırasında karşılaşmanızın muhtemel olduğu ani durumlar için kombine fren sistemini kullanmalısınız. Buna ek olarak, arka disk fren sisteminin de güvenli bir şekilde yavaşlayıp durmanızı sağlayan etmenler arasında bulunduğunu bilmelisiniz. Gösterge panelinin sağ tarafında USB girişi bulunmaktadır. Bu sayede, yolculuklarınız sırasında navigasyon cihazını ve cep telefonunuzu şarj edebilme imkanına sahip olursunuz. Bunun dışında, eski modellere kıyasla genişletilmiş arka port çantasının ve her iki yanda yer alan yan port çantalarının yolculuk sırasında yanınıza almak istediğiniz ürünlerin taşınmasını mümkün kıldığını eklemek gerekir. Bu modeli kullandığınız takdirde egzozdan gelen ısının hem sizi hem de diğer yolcuları rahatsız etmesinin önüne geçilecektir.

   

  Sonuç olarak, Mondial RX1İ EVO 125'in gerçek anlamda eşsiz niteliklere sahip olan motosiklet elemanları bulunmaktadır. Ancak, bu elemanların bozulması veya eskimesi halinde yedek parça değişimi gerekli olacaktır. Bu noktada, yıllardan bu yana motosiklet yedek parça tedarikçisi olarak faaliyet gösteren Bizimmotor.com'u tercih etmelisiniz. Yedek parça ürünleri sayesinde her şeyden önce motosikletinizi koruma şansına sahip olursunuz. Örneğin, hava filtresi sayesinde motosiklete dışarıdan gelen hava temizlenmektedir. Temizlenen hava, emme manifolduna veya karbüratör sistemine gönderilmektedir. Karbüratör; benzin ve havanın en ideal oranlarda karıştırılmasını sağlayarak motorun çalışmasını hızlandırmaktadır. Manifolt sistemleri ise karbüratör sayesinde karışan hava ve benzinin eşit olacak şekilde silindirlere dağıtılmasından sorumludur. Bu sayede, yakıtın işlevsel olarak kullanılmasını sağlamaktadır.

   

  Egzoz manifoldu; kullanılan benzinden geriye kalan gazların dışarıya gönderilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Motosikletin çalışması sırasında yakılan benzinden geriye kalan gaz kütlesinin toplanarak dışarıya atılması sayesinde motosikletin herhangi bir takılma yaşamadan çalışması mümkün olmaktadır.

   

  Sonuç olarak, motosikletinizin sorunsuz ve tam performanslı olarak çalışmasını istiyorsanız kesinlikle gerekli olduğu hallerde yedek parça değişimi yapmalısınız. Çünkü, motosiklet elemanlarının her biri ayrı bir işleve sahiptir. Bu işlevlerin yerine getirilmediği hallerde motosikletin çalışma bütünlüğü ortadan kalkmaktadır. Bu bağlamda, orjinal ve A kalitedeki Mondial RX1İ EVO 125 yedek parçalarını satın almak adına Bizimmotor.com'u tercih etmelisiniz.

Yukarı Git

Sitemizden Yapacağınız Alış verişlerde

Sadece Tek Seferde 200.TL ve Üzeri Kargo Bedava.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4