Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  XV Vİrago 250 Parçaları


 • Yamaha XV 250 Virago 
  Motosiklet kullanmak isteyenlerin önünde birçok seçenek bulunmaktadır. Her motosiklet kullanıcısı; imkanlar dahilinde en iyi motosiklete sahip olmayı ister. Ancak, herkesin bütçesi ve tercihleri farklı olmaktadır. Bu noktada, hem kaliteli bir sürüşü deneyimi hem de ödediği paranın hakkını verecek bir performans hayal edenlerin tercihi Yamaha olmalıdır. Bu noktada, farklı bir motosiklet modeli arayanlara Yamaha XV 250 Virago'yu önerebiliriz. Yamaha XV 250 Virago; giriş seviyesinde bulunan kruvazör motosikletidir. Azami hızının 85 mil/saat olduğunu söyleyebiliriz.

   
  Yamaha XV 250 Virago Hangi Özelliklere Sahiptir? 
  Yamaha XV 250 Virago; motosiklet dünyasında oldukça iyi bir popülariteye sahiptir. Kıvrak, hafif ve kronik problemsiz bir motosiklet olduğunu söylemek gerekir. Chopper olmasından dolayı insanların aklında soru işaretleri bulunmaktadır. Ancak, bilhassa kullanışlılık noktasında standartların üzerinde bir model olduğunu ifade etmek gerekir. Titreşiminin az olmasından dolayı beğeni toplamaktadır. Buna ek olarak, yakıt tüketiminin makul seviyelerde olduğunu söylemek gerekir. 
  Yamaha XV 250 Virago; genel olarak sorunsuz bir motosiklet modeli olsa da her motosiklette olduğu gibi parça değiştirme işlemlerine gereksinim duymaktadır. Bilhassa ortalama iki yıl gibi bir sürede akü değişimine ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak, günümüz dünyasında jel akülerin bulunmasından dolayı bu sorunun da ortadan kalktığını söylemek gerekir. Bu model; gösterişli bir cruiser veya sağlam bir yol makinesi gibi kullanılabilir. Ancak, biraz eski bir model olmasının dezavantajları bulunmaktadır. Hakkında bulunabilen bilgi sayısı kısıtlıdır. Ayrıca, bu motosikleti satmak istediğiniz zaman zarar etme durumunuz söz konusu olacaktır. Bir başka deyişle, piyasasının olmadığını söylemek gerekir. Bu bağlamda, Yamaha XV 250 Virago almak isteyenlerin ancak temiz bir model bulduğu takdirde satın alması tavsiye edilmektedir. 
  Yamaha XV 250 Virago; kurşunsuz benzinin kullanıldığı bir motosiklet türüdür. Taşıyabileceği maksimum yükün 160 kg olduğunu ifade etmek gerekir. Bunun yanı sıra, yağ değişimi arasındaki mesafe 4800 km olarak bilinmektedir. Islak hava filtresi köpüğü bulunmaktadır.Biraz da Yamaha XV 250 Virago'nun teknik özelliklerinden bahsedelim! 
  Yamaha XV 250 Virago; 220 cm uzunluğa sahiptir. 81,5 cm genişliği bulunmaktadır. 114 cm yüksekliğine ek olarak 68,5 cm koltuk yüksekliği vardır. Bunun yanı sıra, 14.5 cm yerden yüksekliği ve 137 kg kuru ağırlığı bulunmaktadır. Son olarak, yakıt kapasitesinin 9.5 litre olduğunu söylemek gerekir.

   
  Neden Yamaha XV 250 Virago Kullanmalıyız? 
  Yamaha XV 250 Virago; her ne kadar eski bir motosiklet modeli olsa da birçok özelliğinden dolayı bilhassa nostalji sevenler için doğru bir tercih olacaktır. Her şeyden önce, Yamaha XV 250 Virago'nun hız için tasarlanmadığını ifade etmek gerekir. Bu bağlamda, motosikletinizle yarışlara katılmak istiyorsanız sizin için yanlış bir tercih olacaktır. Buna ek olarak, rahat bir sürüş sunduğunu söylemek gerekir. Bu sebepten dolayı, bilhassa şehir içi kullanım için idealdir. Trafiğe takılmadan okula veya işe gitmek istiyorsanız sizin için en doğru tercih olacaktır. Ayrıca, bu motosikletin oldukça ağır olduğunu ifade etmek gerekir. Bu durum; motosiklet kullanıcılarının manevra yapma kabiliyetini düşürmektedir. Bir başka deyişle, motosikleti kullanırken daha dikkatli ve yavaş sürmeniz gerekmektedir. 
  Yamaha XV 250 Virago; spor motosiklet modelleri ile alçak motosiklet modelleri arasında kalmaktadır. Bir başka deyişle, ne sportif ne de eski tasarımlı bir yapısı bulunmaktadır. Buna ek olarak, fiyatının diğer motosiklet modellerine kıyasla daha uygun olduğunu söylemek gerekir. Ancak, bu motosikleti aldığınız takdirde muhtemelen son kullanan kişi siz olursunuz. Çünkü, ikinci el satışlarda tercih edilen bir model değildir.

yukarı


DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ;

 

Lütfen Parça Ürün Sorularınız İçin Mesai Saatlerinde Whatsapp Hattımızdan Yazmanızı Rica Ederiz.

 

Sitemizde Sadece Kargo Bedava ikonu Olan Ürünler ve 750.tl üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsizdir.

 

Kargo Ücretleri Artması Sebebi ile 1 - 5 Desi Arası Küçük Paket Kargo Ücretleri 80 TL'den Başlayan Fiyatlarla Ücretlendirilmektedir.

Alışveriş Sepetim