Honda Yedek Parça » PCX 125-150 YEDEK PARÇALARI


 • Honda Pcx 125-150 Yedek Parçaları

  Sürüş kalitesini arttırmaya neden olacak Honda PCX 125 ve Honda PCX 150 modelleri, scooter sektöründe en fazla tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Estetik tasarımı ve iddialı özellikleriyle ön plana çıkan bu motosiklet modelleri, sürücülerin yol boyunca aradığı tüm detaylara sahiptir.

   

  Honda PCX 125 motosiklet modeli pratik kullanıma sahip olan bir motor modeli arayanlar için ideal olacaktır. Ufak yapısıyla bu tarz bir arayışı bulunanlar için ideal motor modellerinden biri olarak ön plana çıkar. Bu sayede trafikte ve park sırasında çok daha rahat hareket edilebilmesi mümkün bir hale gelmiş olacaktır.11.7 beygir gücüne sahip olan bu modelin silindir hacmi 125 cc’dir. Azami deviri 8500 d/d olan motosiklet modelinin tam transistörlü ateşleme özelliği bulunur. Enjeksiyonlu yakıt besleme tipi olurken, azami tork 12.0 nm’dir. 130 kg ağırlığa sahip olan Honda PCX 125 modelinin yerden yüksekliği ise 1100 mmdir. Model ayrıca yakıt tüketim göstergesi, saat ve devir göstergesi, arıza ikaz lambası, gidon kilidi, yolcu ayaklığı, sele altı bagaj, gidon kilidi çeşitli kullanışlı özellikleri bulunur. Ön süspansiyonda 100 mm esneme aralığı bulunurken, arka süspansiyonda ise 75 mm esneme aralığı bulunmaktadır.

   

  Honda PCX 150 motosiklet modelinde ise 153 cc silindir hacmi varken, 13.6 beygir gücü vardır. 130 kg ağırlığa sahip olan bu motosiklet modelinin yerden yüksekliği ise 1100 mm’dir. 8 litre yakıt kapasitesi bulunan Honda PCX 150’nin yakıt tasarrufu konusunda beğenilen bir seçenek olduğunu belirtmek gerekir. Ön süspansiyonda 100 mm, arka süspansiyonunda ise 75 mm esneme aralığı bulunur. Modelin sahip olduğu diğer özellikler arasında yakıt ve saat göstergesi, mesafe ölçer, hız göstergesi, arıza ikaz lambası gibi işlevsel özellikler bulunmaktadır. Yol boyunca sürücülerin aradığı her şeye sahip olan ilgili model, ekonomik yakıt tüketimi ve estetik tasarımıyla bir adım öne çıkmayı başarıyor. Bu sayede uzun yollar içinde ideal olacak bu modeller, sürücülerin gönül rahatlığı içinde yolculuğa devam etmesine imkan sağlamaktadır. Çeşitli yönleriyle ön plana çıkan motor modellerinden biri olmaları söz konusu olmuştur.

  Honda Pcx 125-150 Yedek Parçaları

  Her motosiklet modelinde olduğu gibi ilgili motosiklet modellerinin de zamanla yedek parçaya ihtiyacı olabilir. Honda PCX 125 ve 150 yedek parçaları için Bizimmotor.com’u tercih etmek doğru bir seçim olacaktır. Uygun fiyatlı orijinal yedek parçaları bünyesinde bulunduran bu adres, uzunca bir süre arayış içine girmeye gerek kalmadan motosiklet modellerinin yedek parçalarına erişmenize yardımcı olacak bir adres konumundadır. Bu sayede evinizden ayrılmaya gerek kalmadan internete bağlı mobil cihaz veya bilgisayar üzerinden sitemize üye olarak hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Tek tıkla sipariş oluşturma fırsatı sunan sitemiz, siparişlerinizi aynı gün ücretsiz kargo imkanıyla adresinize kadar ulaştırmaya devam etmektedir. Bu bakımdan alışverişin tüm yorucu yanını alarak, istediğiniz yedek parçalara çok daha basit bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

   

  Alışverişe güveni ve kaliteyi getiren Bizimmotor.com, Honda motosiklet modellerinin yedek parça ihtiyaçlarına en iyi çözümleri getirmektedir. Kredi kartına taksit imkanı, havaleyle ödeme yapma imkanı, koşulsuz iade fırsatı da sitemizden alışveriş yapanları bekleyen avantajlar arasında bulunur. Bu sayede gönül rahatlığı içinde siparişlerinizi oluşturabilir ve kısa bir süreç içinde kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Piyasaya göre çok daha uygun fiyatlar sunan sitemiz, bütçenizi yormadan yedek parça alışverişi yapmanıza imkan sağlayacaktır.

   

  Honda Pcx 125-150 Yedek Parçalarını Sitemizde Bulabilirsiniz!

  Sektörde en fazla tercih edilen motosiklet modelleri arasında bulunan bu modeller, kaliteli sürüş keyfi ve eşsiz özellikleriyle bir adım öne çıkmayı başarıyor. Yedek parça değişiminin zamanında ve özenli bir şekilde yapılması gerekir. Özellikle motorun ömrünü arttırmak, sürüşteki kaliteyi arttırmak ve mevsimin şartlarına uyum sağlayabilmek açısından bu duruma dikkat etmek gerekecektir. Aksi halde motorun ömrünün kısalması gibi bir dezavantaj doğarken, motordan alınan verimin hızlı bir şekilde düşmesi söz konusu olabilir. Bu nedenle sürücülerin bazı zaman aralıklarında motorları için orijinal yedek parçalara yönelmesi tavsiye edilmektedir.

   

  Sitemizde Honda PCX 125 ve 150 modellerinin yedek parçalarını zengin sayıda bulabilirsiniz. Özellikle her türlü yedek parça ihtiyacınız için yanınızda olacak sitemiz bu konuda doğru bir seçim yapmanıza imkan tanıyacak bir yöne sahiptir. İlgili modellerin sitemizdeki yedek parçaları arasında ise gaz teli, çamurluk, kilometre saati, amortisör keçesi, silindir seti, ön fren balatası, ön varyatör gibi seçenekler bulunuyor. Konuya hızlı ve akılcı çözümler getiren sitemiz, farklı bir adresi aramanıza gerek kalmadan her daim en uygun yedek parçalara ulaşmanıza olanak sağlayacaktır. Motosikletinize alacağınız her yedek parça, kalitesinin korunmasına yardımcı olurken kendi isteklerinizi yansıtmanıza imkan verecektir. Yılların tecrübesine sahip olan sitemiz, motosiklet yedek parçaları konusunda ihtiyaçlarınıza çok kısa bir süre içinde çözüm üretir. Bu sayede eski zamanlarda olduğu gibi uzun süren yedek parça arayışına girmeye gerek kalmadan, ihtiyaç duyduğunuz motosiklet yedek parçalarına çok daha basit bir şekilde erişim sağlamış olursunuz. Üstelik diğer motosiklet modellerinin yedek parçalarına erişim sağlamakta Bizimmotor sayesinde çok daha kolay bir hale gelmiş olacaktır. Bütçe yoran fiyatlardan korunmanıza neden olacak sitemiz, en iyi ürünlere en uygun fiyat tarifesi üzerinden ulaşmanıza yol açar.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4