Honda Yedek Parça » CBR 250R Parçaları


 • Honda CBR 250 R Yedek Parçaları

  Motosikletten alınan keyfin artmasına yardımcı olacak Honda CBR 250 R, bu alanda yapılabilecek en doğru seçimlerden biridir. Gelişmiş özellikleri ve estetik tasarımıyla beğenilen bir açıya sahip olan bu model, yol boyunca aranılan tüm detayları bünyesinde bulundurur. 8500 d/d olan bu motosiklet modelinin 27.0 beygir gücü bulunurken, yakıt besleme türü enjeksiyonludur. Bilgisayar kontrollü ve dijital transistörlü bir ateşleme özelliği bulunur. Manuel vites türüne sahip olan motosikletin altı adet vitesi vardır. 13 litrelik yüksek yakıt kapasitesi sayesinde bu konuda da aranılan fazlasıyla verecek olan özel bir seçenektir. Ön süspansiyonunda 130 mm esneme aralığı bulunan modelin, arka süspansiyonunda ise 104 mm esneme aralığı bulunur. Motosiklet modelinin diğer özellikleri arasında ise saat, yakıt ve mesafe göstergesi, hararet göstergesi, gidon kilidi, hız göstergesi bulunmaktadır. Yüksek bir yük taşıma kapasitesine sahip olan motosiklet modeli iki kişiyi rahatlıkla taşıyabilmektedir. Ayrıca ilgili modelin diğer bir avantajı, rahat bir şekilde yedek parçalarına ulaşılabilmesidir. Bu bakımdan sürücülerin tam olarak bekledikleri süre içinde sonuç alabilmelerine imkan sağlar. Honda kalitesini deneyimleyebileceğiniz bu model uzunca bir zaman boyunca memnuniyet içinde kullanabileceğiniz bir seçenek olacaktır. Uzun yollar içinde ideal olurken, dayanıklı yapısıyla birlikte konu hakkında yüzde yüz memnun olmanızı sağlar. Geniş bir kesim tarafından tercih edilen bu motosiklet modelinin sahip olduğu bu avantajlar nedeniyle ilerleyen zamanlarda çok daha fazla kişi tarafından tercih edileceği tahmin edilmektedir.

   

  Honda CBR 250 R Yedek Parça

  Her motosiklet modelinde olduğu gibi ilgili modelde de zaman zaman yedek parçaya ihtiyaç duyulur. Yedek parçaya erişimi daha kolay bir şekilde tamamlamak ve konu hakkında daha kısa bir süre içinde sonuca varmak için sitemizden yardım alabilirsiniz. Bizimmotor farkıyla Honda CBR 250 R modelinin her türlü yedek parçasına çok daha basit bir şekilde erişim sağlamış olursunuz. Bu sayede uzunca bir süre arayış içine girmeye gerek kalmadan daha kolay yollar üzerinden alışverişi tamamlayabilirsiniz. Ev veya işten bilgisayar veya mobil cihazlar üzerinden siteye üye olarak, tek tıkla sipariş oluşturabilirsiniz. Ücretsiz aynı gün kargo seçeneği üzerinden çok daha hızlı bir şekilde oluşturmuş olduğunuz siparişler tarafınıza iletilmiş olacaktır. Bu sayede ilgili siparişiniz doğrudan ev adresinize kadar teslim edilmiş olur. Uzun süren yedek parça satın alma işlemlerinin bu sayede önüne geçmiş olursunuz.

   

  Honda CBR 250 R yedek parçaları konusunda da Bizimmotor oldukça zengin sayıda bir ürün seçeneği sunmaktadır. Aradığınız her türlü yedek parçaya farklı bir adreste arayışa girmeye gerek kalmadan buradan doğrudan ulaşabilirsiniz. Sitemizde ilgili modelin ön arka dişli oringli zincir seti, hava filtresi, fren diski, yağ filtresi, hava filtresi, ön dişli, ön fren balatası vs. gibi onlarca farklı yedek parçasına doğrudan erişim sağlayabilirsiniz.  Orijinal ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşmanıza olanak sağlayan sitemiz, alışverişin çok daha beğeneceğiniz şekilde tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Ekonomik fiyatlar sağladığından dolayı bütçenizi en iyi şekilde koruyarak alışverişi tamamlama şansına sahip olursunuz. Ayrıca Bizimmotor havale ve kredi kartı gibi ödeme yolları sunduğundan dolayı ödeme konusunda da rahatlık yaşamanıza imkan veren bir yapıya sahiptir. Ödeme yolunu kredi kartı olarak belirlediğiniz takdirde, taksitli alışveriş fırsatından yararlanarak alışverişi çok daha basit bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunan bu adres, yedek parça konusunda tam olarak beklediğiniz sonuçları almanıza neden olacak özel bir seçenektir.

   

  Honda CBR 250 R Yedek Parçalarını Sitemizde Bulabilirsiniz!

   

  Honda CBR 250 R, geniş bir kesim tarafından tercih edilen motosiklet modellerinden biri olma özelliği taşıyor. Özellikle gelişmiş özellikleri ve etkileyici tasarımıyla bu konuda bir adım daha ön plana çıkmayı başaran bir seçenektir. Bütçe dostu bir yapısı bulunan Honda CBR 250 R, ulaşımın en hızlı hale gelmesine yardımcı olur. Boyut açısından da beğenilen bir yapısı bulunan motor modeli, trafik için en ideal motosiklet modellerinden biridir. Trafikte çok daha rahat etmenize neden olacaktır. Özellikle trafiğin yorucu yapısından sıkıldıysanız ve istediğiniz konuma çok daha hızlı bir şekilde ulaşmak isterseniz tercihinizi daha çok motosiklet modelinden yana kullanmanız mantıklı olacaktır. Kıvrak bir yapısı bulunan motosiklet modelleri, trafikte beklemenize gerek kalmadan istediğiniz bölgeye çok daha basit bir şekilde erişmenize yardımcı olur.

   

  Yedek parçaları da ucuz olan bu motosiklet modeli, bu nedenle sıklıkla tercih edilen bir seçenek haline gelmiştir. Yedek parça konusunda daha memnun edici bir sonuç almayı planlayanlar doğrudan Bizimmotor.com adresini tercih edebilirler. En uygun yedek parçaları bulabileceğiniz bu adres, orijinal ürünlere bütçenizi yormadan ulaşabilmenize neden olacaktır. Ayrıca diğer motosiklet modellerinin yedek parçaları içinde danışabileceğiniz bir adres olarak karşınıza çıkar. Konuya hızlı bir çözüm yolu getirdiğinden dolayı sürücülerin genel olarak tercih ettiği bir site haline gelmiştir. Kaliteli ve hızlı yönüyle dikkatleri üzerine toplayan Bizimmotor, bu nedenle günden güne ününü artmaya devam etmektedir. Konuya doğru bir çözüm arayanların sıklıkla ziyaret ettiği sitemiz, günleri alan uzun bir arayışa girmeye gerek kalmadan aradığınız ürüne hızlı bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlar. Ayrıca siparişinizi ülkenin hangi noktasında yaşadığınızın herhangi bir önemi olmadan kapınıza kadar teslim almış olursunuz.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4