Mondial Yedek Parçaları » REVİVAL 50 PARÇALARI


 • Mondial Revival 50

   

  Bir motosiklet tutkunu olarak kendinize en uygun motosiklet modelini hala bulamadıysanız şansınızı Mondial'de denemenizde fayda vardır. Yıllardan bu yana sektörün liderliğini elinde bulunduran Mondial; kalitesi tartışılmaz motosikletlerinin yanı sıra tasarımlarıyla da farkını hissettiren modellere sahip olmasıyla göz doldurmaktadır.

  Mondial Revival 50; 49,6cc 7.500 d/d'da 2,3kw güçteki CVT motoruna sahiptir. Bu sayede, yakıt tüketiminde oldukça cimri davranmaktadır. Bunun yanı sıra, sevimli bir tasarımı bulunmaktadır. Her yaştan kadın ve erkek kullanıcılara hitap etmektedir. Scooter kategorisinde olduğuna değinmek gerekir. Küçük gövde yapısının ve yüksek manevra kabiliyetinin şehir trafiğinde takılı kalmak istemeyenler için ideal nitelikler olduğu bilinmektedir. 50 Revival; motorlu taşıtlar vergisinden muaftır. Mondial Revival 50; B sınıfı ehliyetle kullanılmaktadır.

  Elcikler; ergonomik bir yapıya sahiptir. Sol elcik üzerinde korna, sağ ve sol sinyal düğmesi, aydınlatma düğmesi bulunmaktadır. Sürücünün rahatlıkla ulaşabileceği bir konumdadır. Sağ elcik üzerinde ise marş düğmesi ve kontak kontrol düğmesi bulunmaktadır. Buna ek olarak, Mondial Revival 50 üzerinde askılık yer almaktadır. Bu askılık sayesinde kullanıcıların yolculuk anında küçük eşyalarını asması mümkün olmaktadır. Ön süspansiyon sisteminde teleskobik ön amortisörler, arka süspansiyon sisteminde ise helezonik sistemde tek amortisör kullanılmaktadır. Bu sayede, sürüş konforu sonuna kadar sağlanmaktadır.

  Gövde ile oldukça uyumlu olan far yapısı sayesinde motosikletin en karanlık havalarda dahi fark edilmesi mümkün hale gelmiştir. Kaz lambaları ise en başta dikkat çeken şekli sayesinde mükemmel bir aydınlatma sunmaktadır. Bilhassa geceleri oldukça uygun bir görüş imkanı yaratmaktadır. Mondial Revival 50 gösterge paneli üzerinde analog km saati, benzin göstergesi, uzun ve kısa far ikaz lambası, sağ ve sol sinyal ikaz ışıkları bulunmaktadır. Fren sisteminin 10 inch alüminyum alaşım jant yapısıyla oldukça güçlü ve işlevsel bir yapıya sahip olunmasını sağladığı bilinmektedir. Ön soğutma kanallı disk fren sistemi ve arka kampana fren sayesinde hem güvenli hem de oldukça keyifli bir yolculuk yapmak mümkün olmaktadır.

  Mondial Revival 50; nikelaj çizgi çerçeveli gidona entegre ön far, ön göğüslük ile birbirini tamamlayan şık sinyaller, arka kuyruk karenajına entegre edilmiş arka stop ve arka sinyaller sayesinde eşsiz bir tasarıma ve teknik özelliklere sahip olmaktadır. Aydınlatma sistemi sayesinde motosiklet sürücülerinin trafikte fark edilmeleri; daha kolay hale gelmektedir. Bu durum, hem güvenlik hem de daha rahat bir sürüş imkanı yaratmaktadır.

  Mondial Revival 50 Yedek Parça Satış Desteği

   

  Mondial Revival 50'nin teknik özellikleri oldukça kalitelidir. Buna ek olarak, motosikletin yedek parçalarını bulmak oldukça kolaydır. Bu bağlamda, hem hızlı teslimat hem de uygun ekonomik koşullarla alışveriş yapılmasını mümkün kılan Bizimmotor motosiklet yedek parça tedarikçi firmamızı tercih edebilirsiniz.

  Ayaklık ana gövde; en önemli motosiklet elemanları arasında yer almaktadır. Ayaklık ana gövdede yer alan geniş alan sayesinde kullanıcıların yolculuk sırasında yanlarında taşımaları gereken eşyalar için ekstra alan sunulmaktadır. Sele altı bagaj açma kademesi bulunan yeni kilit sisteminin de güvenlik açısından oldukça değerli olduğunu vurgulamak gerekir. Geniş ve kaymaz sele tasarımının da Mondial Revival 50'nin öne çıkan özellikleri arasında olduğu söylenmelidir. Arka port bagaj; yolculukta ekstra taşıma özelliği sunmaktadır. Euro 3 standartlarında ve nikelaj koruma kapaklı düşük emisyonlu egzoz yapısından da bahsetmek gerekir.

  Bizimmotor.com'da bulabileceğiniz Mondial Revival 50 yedek parça ürünleri arasında Mondial Revival kayış bando, gaz teli, ön maşa, orjinal ön jant, kilometre dişli mekanizması, orjinal arka amortisör, orjinal komple eksoz, arka stop kuyruk komple, akü kapağı, arka iç çamurluk, alt marşbiyel sağ, alt marşbiyel sol, krank komple, arka fren balatası, ön fren balatası, regülatör, ön iç panel, ön panel grenajı, şasi alt koruma plastiği, kilometre gösterge paneli, kilometre çerçevesi grenajı, ayaklık ana gövde, ön sinyal sağ, ön sinyal sol, arka fren kütüğü ve kolu, far çerçevesi, marş motoru, ön far, benzin depo şamandırası, kayış, benzin deposu, elektrik tesisatı, gidon alt grenajı, alt marşbiyel takımı, sele altı yan grenaj takımı, kilometre teli, kilometre gösterge paneli camı, dekoratif kapak, ön grenaj grubu beyaz, gaz elciği, silindir üst koruyucu kapak, rotor, sele kilit mekanizması, piston sekman silindir takımı, komple karbüratör, fan pervanesi ve fan kapağı bulunmaktadır.

   

  Mondial Revival 50 Yedek Parça Ürünlerini Sitemizde Bulabilirsiniz!

  Mondial Revival 50'ye ait olan tüm yedek parça ürünlerini Bizimmotor.com'da bulabilirsiniz. Sitemizden alışveriş yapmak için öncelikli olarak motosiklet modelini seçmelisiniz. Ardından, arama kutucuğuna ihtiyacınız olan yedek parçanın ismini girmelisiniz. Çıkan seçeneklere tıkladığınız takdirde ürün hakkında detaylı bilgi alma şansına erişebilirsiniz. Sitemizdeki birçok ürünü indirimli olarak satın alma fırsatınız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, uygun kredi kartına sahip olduğunuz takdirde taksitli olarak yedek parça satın alabilirsiniz.

   

  Günümüzde motosiklet kullanımının gitgide yaygın hale geldiği bilinmektedir. Bunun sebebi, insanların bilhassa büyük şehirlerdeki artan trafik sorununa çözüm bulmak adına motosikletleri seçmesidir. Bu noktada, uygun fiyatı, kalitesi ve güçlü performans vermesi sayesinde Mondial Revival 50 tercih sebebi olmaktadır. Ancak, motosiklet aldıktan sonra her şey bitmez. Motosikletin tam performans vermesi için yedek parça değişiminin zamanında yapılması gerekir. Bu noktada, Bizimmotor.com gibi kaliteli motosiklet yedek parça tedarikçi firmalarıyla çalışmalısınız.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4