Honda Yedek Parça » ACTİVA S 125 Parçaları

  Honda Activa S

  Yoldan alınan keyfin yükselmesine neden olacak Honda Activa S, iddialı tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle ön plana çıkan bir seçenektir. Kolay kullanıma sahip olan bu motosiklet modeli yolculukların çok daha konforlu bir şekilde tamamlanmasına olanak sağlar. Düşük yakıt kullanımıyla yolculuklara hesaplı bir çözüm yolu olarak karşınıza çıkacaktır. Yol boyunca aradığınız her türlü detayı bünyesinde bulunduran Honda Activa S motosiklet modeli uzun bir zaman boyunca her daim severek kullanacağınız özel bir seçenek olacaktır.

  125 cc motor hacmine sahip olan modelin motoru hava soğutmalı ve tek silindirlidir. Maksimum güç 6.6 kw olup, maksimum tork ise 9,9 nm 6.000/d/d olmaktadır. 6 litrelik bir yakıt kapasitesine sahip olan aracın yakıt konusunda oldukça cimri olduğunu belirtmek gerekir. Boş ağırlığı 105 kg olan aracın yerden yüksekliği ise 130 mm’dir. Modelin ön süspansiyon sistemi teleskopik olurken, arka süspansiyonu ise hidrolik olmaktadır. Bu bakımdan yolculukların eski zamanlara nazaran çok daha konforlu ve emniyetli geçmesine yardımcı olacaktır. Modelin ön freni disk olurken, arka freni kampanadır.

   

  Honda Active S, hafif yapısı ve küçük boyutlarıyla trafikte çok daha rahat hareket etmenize neden olur. Özellikle bu tarz bir model arayışında bulunanların doğrudan incelemesi gereken özel bir seçenektir. Kolay kullanıma sahip olduğundan dolayı motosiklet kullanmaya yeni başlayacak olan kişilere de sıklıkla tavsiye edilir. Honda Activa S modeli aynı zamanda sürücülerin yol boyunca takip edebileceği ve bütün bilgileri görebileceği geniş bir led gösterge paneline sahiptir. Bu panel üzerinden hız ve saat göstergesi, km göstergesi, yakıt durumu gibi çok sayıda detay hızlı bir şekilde takip edilebilir. Tasarıma uygun olarak modele yerleştirilen bu panel oldukça şık ve farklı bir yapıya sahiptir. Analog bir panele sahip olan bu modelden bu sayede tüm verilerin hızlı bir şekilde takip edilebilmesi söz konusu olur.

  İlgili modelin dingil mesafesi 1245 olup, sele yüksekliği 729 mm’dir. Honda Activa S modelinin boyutları ise 1.795x675x1.1105 mm’dir. İddialı bir tasarıma sahip olan motosiklet modeli çok daha benzersiz bir seçim yapmak isteyenler için önerilen bir seçenektir. Hafif yapıya sahip olduğundan dolayı motosiklet kullanmaya yeni başlayanlar tarafından da çok kolay bir şekilde yönetilebilir.

  Farklı renk seçenekleri bulunan motosiklet modelinin karşınıza çıkacak renk seçenekleri arasında beyaz, siyah, kırmızı ve mavi bulunur. Bu şekilde kendi zevkinize bağlı olarak renk seçenekleri arasından herhangi birini seçebilirsiniz.

  Bir scooterda aradığınız her türlü özelliği sağlayacak olan bu model aynı zamanda eşyalarınızı taşımanız için arka kısımda bölüme sahiptir. Bu bölümde eşyalarınızı çok daha güvenilir bir şekilde taşıyabilir ve yeni yerlerine kadar hasar almadan götürülmesine neden olabilirsiniz. Bu bakımdan da sürücüler tarafından aranan özelliği fazlasıyla karşılayacak bir motosiklet modeli olarak gündeme gelmektedir.

  Honda Activa S, dayanıklı ve ekonomik bir scooter arayanlar için idealdir. Honda Activa S ile birlikte yolculukları çok daha keyifli ve ekonomik bir hale getirebilirsiniz. Yol boyunca ihtiyaç duyacağınız her türlü detayı bünyesinde bulunduran bu model uzun yolculuklarda da rahat bir şekilde yolculuk yapmanıza neden olacak sele tasarımına sahiptir. Konforlu bir selesi bulunan bu modeli bu nedenle uzun süreli yolculuklarda bile sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Pek çok cazip avantajı bünyesinde bulunduran Honda Activa S scooter modeli, bütçe dostu bir seçim yapmak isteyenlerin mutlaka incelemesi gereken iddialı bir seçenek olacaktır.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4