Makaleler » Yeni Modeller » Harley Davidson Iron 883 Özellikleri Nelerdir?

Harley Davidson Iron 883 Özellikleri Nelerdir?

Harley Davidson Iron 883 Özellikleri Nelerdir? 
Motosiklet almayı düşünüyorsanız çok düşünmenize gerek yok! Yıllardan bu yana adını duyduğumuz Harley Davidson Iron 883; harika tasarımı ve teknik özellikleriyle dikkat çekiyor. Gelin, bu aracın özelliklerine yakından bakalım! 


Harley Davidson Iron 883 Neler Vaat Eder? 
Her şeyden önce, fiyatı zannedildiği gibi yüksek değil! Harley Davidson denildiği zaman insanların aklına lüks bir araç geliyor. Ancak, Iron 883; diğer motosiklet modellerine kıyasla daha uygun fiyatlı oluşuyla beğeni topluyor. Buna ek olarak, kompakt bir araçtır. Bilhassa motosiklet kullanmaya yeni başlayanlara hitap eder. Bunun yanı sıra, sürücülerin bilhassa virajlarda eğlenceli sürüş deneyimleri yaşamasını mümkün kılar. 


Harley Davidson Iron 883; tasarım açısından da beklentileri karşılar. Karartılmış bir görünümü vardır. Şehir içi ulaşıma ayak uyduran tasarım detayları ile bir adım öne çıkar. Bunun yanı sıra, bu aracın gören herkesin hayran kalacağı minimal bir tasarımının olduğunu söylemeliyiz. Kaba ve saldırgan görünümü ile motosiklet sürücülerinin takdirini kazanır. Tüm parçalarının baştan aşağı siyah oluşu ciddi bir avantajdır. Daha önce de söylediğimiz gibi uygun fiyatı sebebiyle dileyen herkesin erişebileceği bir araç haline gelmiştir. Bilhassa şehirde kullanılabilecek bir araç arayanlar için tartışmasız en iyi seçenektir. Sade ve şık görünümü ile de kendisi için ödenen parayı sonuna kadar hak eder.


Harley Davidson Iron 883; 883cc motor hacmi ile bilinir. Bunun yanı sıra, hava soğutmalı bir motora sahiptir. Ayrıca, siyah, sarı – siyah ve siyah – kahverengi gibi farklı renklere sahip motorları bulunur. Buna ek olarak, geniş lastikleri ile de kullanım kolaylığı yaratır. Son olarak, deposunun 12,5 litre yakıt aldığını söylemeliyiz. Aracın lastik basınçları düzenli bir şekilde kontrol edildiği takdirde yakıttan ciddi şekilde tasarruf edilir. 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı


DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ,

Lütfen Parça Ürün Sorularınız İçin Whatsapp Hattımızdan Yazmanızı Rica Ederiz.

Sitemizde Sadece Kargo Bedava ikonu Olan Ürünler ve 600.tl ve üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsizdir.

Alışveriş Sepetim