Makaleler » MotoBlog » Honda Nc 750 X Tanıtımı ve Yedek Parça Temini

Honda Nc 750 X Tanıtımı ve Yedek Parça Temini

Japon mühendisliğinin harika örneklerine bünyesinde yer veren Honda; son günlerde NC 750X modeliyle dikkat çekiyor. Sürücülerini özgür olmanın gücü ile buluşturmayı hedefleyen bu araç; fiyat performans kriteri bakımından en iyi seçenektir. Ancak, her motosiklet gibi sorun yaşama ihtimali de vardır. Hatta, yedek parça ihtiyacı da söz konusu olabilir. Bizim Motor sitesi sayesinde Honda NC 750X’in ihtiyaç duyduğu yedek parçalar temin edilebilir. 


Honda NC 750X’in Özellikleri Nelerdir? 
DCT şanzıman seçeneğinin kolaylığının yanı sıra yüksek çekiş gücüne de sahip olan bu araç; sürücülerine tam da hayal ettikleri gibi yüksek bir performans vaat eder. Hem şehir içinde hem de şehir dışında sorunsuz bir sürüş deneyimi imkanı sunar. 
745cc motor hacmi ile farkını ortaya koyar. 43.1 kw güç üretebilir. Bu sayede, sürücülerin her türlü yol şartında istedikleri yol performansını yakalamasını sağlar. Ayrıca, diğer Honda modellerinde olduğu gibi farklı özelliklere sahip sürüş modlarına da sahiptir. Bu özelliği ile sürüş şartlarına bakılarak gaz tepkisi, ABS karakteristiği ve birtakım elektronik ayarları değiştirmek mümkündür. 


Aracın sahip olduğu altı ileri DCT şanzımanı ciddi bir avantajdır. Bu sayede, hem otomatik vitesin hızlı geçişleri hem de manuel vitesin yüksek performansı mümkün hale gelir. Takdir edersiniz ki, bir motosikletin sahip olduğu aydınlatma özellikleri önem taşır. Honda NC 750X; LED farlardan aldığı güçle sürücülerin yoldaki en ufak engelleri dahi fark etmesini sağlar. Bunun yanı sıra, Honda Seçilebilir Tork Kontrolü’ne sahiptir. Bu özelliği ile bilhassa aracın arka tekerleğinde oluşması muhtemel çekiş gücü kaybını en aza indirir. Harika aksesuarlar sayesinde çok daha iyi bir sürüş deneyimi yaşamaya izin verir. 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı


DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ;

 

Lütfen Parça Ürün Sorularınız İçin Mesai Saatlerinde Whatsapp Hattımızdan Yazmanızı Rica Ederiz.

 

Sitemizde Sadece Kargo Bedava ikonu Olan Ürünler ve 750.tl üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsizdir.

 

Kargo Ücretleri Artması Sebebi ile 1 - 5 Desi Arası Küçük Paket Kargo Ücretleri 80 TL'den Başlayan Fiyatlarla Ücretlendirilmektedir.

Alışveriş Sepetim