Makaleler » Yeni Modeller » Honda NT 1100 Teknik Özellikleri ve Tanıtımı

Honda NT 1100 Teknik Özellikleri ve Tanıtımı

Honda NT 1100 Teknik Özellikleri ve Tanıtımı 
Tüketicileri üstün Japon mühendisliğinin en güzel örnekleri ile buluşturan Honda; bünyesinde farklı modellere yer veriyor. Onlardan birisi de Honda NT1100! Gelin, bu aracın özelliklerine yakından bakalım! 


Honda NT1100 Özellikleri Nelerdir? 
Spor ve gezi sınıfında bir araç olduğunu söylemeliyiz. Bilhassa uzun yol için son derece uygun bir araç olduğunu ifade etmek gerekir. Çift kişilik yolculukların sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlar. Ayrıca, yük taşımaya uygun bir araçtır. Bu noktada, sportif bir sürüş ve gereğinden fazla viraj yapmak için uygun bir araç olmadığını ifade etmek gerekir. NT1100; fazla torklu bir motosiklet oluşuyla dikkat çeker. Son sürati yüksek olmayan bir araçtır. Ancak, yine de gazı açtığınız zaman birden hızlanan bir araca sahip olacağınızı ifade etmek gerekir. 


NT1100; daha önce de söylediğimiz gibi çift kişilik yolculuklar için uygun bir motosiklettir. Hem artçının hem de sürücünün rahat yolculuk yapmasını mümkün kılar. Bolca alan sunan selesi sayesinde her iki kişinin de bacak, diz, ayak mesafesi bakımından herhangi bir sorun yaşamasının önüne geçer. Bunun yanı sıra, hava şartlarına karşı son derece dayanıklı olduğunu ifade edebiliriz. 
820mm yükseklikte selesiyle beklentileri karşılar. Uzun yol selesi olarak beğeni toplar. Ne çok yumuşak ne de çok sert bir sele olduğunu dile getirmek gerekir. Ağırlığının biraz fazla oluşu sıkıntı yaratabilir. Bunun dışında herhangi bir dezavantajı bulunmaz. 


NT1100’ün deposu 400 km’ye kadar menzil sunar. Çanta hacimleri beklentileri karşılar. Ayarlanabilir ön camı; sürücüler için ciddi bir avantaj olarak dikkat çeker. Bu sayede, sürücüler; rüzgarı ve yağmuru tamamen kesme şansına erişirler. USB/ACC soketlerinin oluşu farklı bir avantajı olarak dikkat çeker. 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4