Makaleler » MotoBlog » Mondial Wing 50 Tanıtımı ve Yedek Parça Temini

Mondial Wing 50 Tanıtımı ve Yedek Parça Temini

Mondial Wing 50 Tanıtımı ve Yedek Parça Temini

Motosiklet satın almak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi de Mondial! Ancak, siz de günün birinde Mondial marka motosikletinizin arızalandığını görebilirsiniz. Bu noktada, yedek parça ihtiyacınız olabilir. Bizim Motor online satış sitesi sayesinde Mondial Wing 50 ve daha birçok motosikletin yedek parça ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

 

Mondial Wing 50 Neler Vaat Eder?

Her şeyden önce, fiyatının son derece uygun olduğunu söyleyebiliriz. Takdir edersiniz ki, insanların araç sahibi olması her geçen gün zorlaşıyor. Ancak, Mondial gibi bir markaya ait olan bu aracı 12 bin 500 TL gibi bir fiyatla satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, farklı renk seçeneklerinin olduğunu da ifade etmeliyiz.

Mondial Wing 50’yi B sınıfı ehliyet ile kullanabilirsiniz. Bir başka deyişle, A sınıfı ehliyet almak zorunda kalmazsınız. Buna ek olarak, tahmin edebileceğiniz üzere Mondial Wing 50; bir scooter modelidir. Bilhassa şehir içi ulaşımlar için en iyi seçenek olduğunu ispat eder.

49.5cc 7500d/d’da 2.5 kw güç üreten motor yapısıyla beklentileri karşılar. En azından, kendi kategorisine uygun bir performans sunar. Bunun yanı sıra, geniş ve kaymaz bir sele tasarımı vardır. Bu sayede, motosiklet kullanıcılarının hem güvenli hem de rahat bir yolculuk yapmasını sağlar. Buna ek olarak, ön soğutma kanallı disk fren sistemi ve arka kampana fren ile güvenilir bir yolculuk vaat eder.

Mondial Wing 50; çevreye son derece duyarlıdır. Bilhassa Euro4 normlarına uygun olarak tasarlanmış düşük emisyonlu egzoz yapısına sahiptir. Çevre kirliliğine katkıda bulunması mümkün değildir. Ayrıca, aydınlatma ve ikaz lambaları ile motosiklet sürücülerinin trafikte fark edilmelerini sağlar. Hem ikaz lambaları hem de gövde ile uyumlu Led aydınlatmalı far yapısı sayesinde karanlıkta dahi fark edilebilen bir araçtır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı


DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ;

 

Lütfen Destek ve Sorularınız için Mesai Saatlerinde 0850 840 18 33 Whatsapp Destek Hatımızdan Yazmanızı Rica ederiz.

 

Sitemizde Sadece Kargo Bedava ikonu Olan Ürünler ve 750.tl üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsizdir.

 

Kargo Ücretleri Artması Sebebi ile 1 - 5 Desi Arası Küçük Paket Kargo Ücretleri 80 TL'den Başlayan Fiyatlarla Ücretlendirilmektedir.

Alışveriş Sepetim